Filloi arnimi i gropave me asfalt në rrugën “Arhiepiskop Dositej”

256

Me dinamikë të përcaktuar nga Sektori i urbanizmit filloi procesi i nevojshëm i arnimit të gropave me asfalt në rrugën “Arhiepiskop Dositej”.

Punimet për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Komunën e Çairit që përfshijnë arnimin e gropave dhe asfaltimin e tërësishëm të tyre do të vazhdojnë të realizohen edhe në rrugë tjera kompetencë të Komunës së Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë