Filloi asfaltimi i rrugëve në Komunën e Çairit

273

Pas premtimit të dhënë për përmirësimin e infrastrukturës rrugore, sot filluam procesin e punës për asfaltimin e pjesës së pariparuar ndërmjet rrugëve “Bajram Shabani” dhe “Fan Noli” në lagjen e Gazi Babës.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë