Filluan punimet me paver elemente cilësore (bekatona) në pjesën hyrëse të bulevardit “Krste Misirkov”

172

Vazhdojmë me përkushtim të punojmë në rregullimin e rrugëve dhe trotuareve përgjatë territorit të Komunës sonë.

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu inspektoi dinamikën e punës në pjesën hyrëse të bulevardit “Krste Misirkov” nga ana e Çarshisë së Vjetër, ku po punohet që kjo zonë të rregullohet me paver elemente cilësore (bekatona) me trashësi prej 8 cm.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë