FTESË

202

Me rastin e mbajtjes së revysë së XVI-të regjionale të këngëve, muzikës dhe valleve, të regjionit të IV-t në të cilën nikoqir është Shoqata e Pensionistëve Çair – Shkup, me datë 20.04.2018 (e premte) me fillim në ora 10:00, në Shtëpinë e Armatës – Shkup do të mbahet manifestim ku pjesëmarrës do të jenë edhe SHP “Solidarnost” – Aerodrom, SHP “Centar” – Shkup, SHP Kratovë, SHP Kumanovë dhe SHP Kriva Pallankë.

Hyrja është pa pagesë.

Ju mirëpresim!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë