Ganiu mirëpret myftiun e Shkupit dr. Qenan ef. Ismaili

254
Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu, ka pritur sot në një takim myftiun e Myftinisë së Shkupit, Dr. Qenan ef. Ismaili dhe bashkëpunëtorin e tij Jetmir Jakupi.
“Bashkëpunimi mes Komunës së Çairit dhe Myftinisë së Shkupit ishte në fokusin e takimit të sotëm, ndërkohë që u zotuam se do të kemi një koordinim edhe më të fuqishëm midis dy institucioneve tona në realizimin e aktiviteteve që do të ishin në shërbim të qytetarëve tanë. Myftiu njëkohësisht më uroi edhe për marrjen e mandatit të dytë si kryetar i Komunës së Çairit”, ka thënë Ganiu.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë