Hapësirë të re parkimi në Lagjen Seravë

25
Po ju sjellim një tjetër lajm të bukur nga Çairi. Ekipet tona të punës kanë rregulluar edhe një hapësirë të re parkimi me sipërfaqe prej 700 m2 dhe që gjendet në Lagjen Seravë, gjegjësisht në afërsi të Shkollës Fillore “Hasan Prishtina”.
Kjo hapësirë e re gjithsesi se do të ndikojë në në rritjen e numrit të vend-parkingjeve në Komunën tonë të Çairit.
Vazhdojmë më tutje me projekte të rëndësishme për Çairin

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë