Komuna e Çairit dhe NP “Higjiena Komunale” vazhdojnë veprimin e tyre të përbashkët për ambient më të pastër jetësor

147

Nga orët e para të mëngjesit kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu me drejtorin e NP “Higjiena Komunale” Abdusamed Shabani janë në terren për të vëzhguar pastrimin e mbetjeve ndërtimore në stadiumin e K.F. “Shkupi” dhe mbeturinave në bul. Brigada Maqedonase – Kosovare në afërsi të lagjes Tophanë e Vjetër.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë