Komuna e Çairit dhe Shoqata Humanitare “Kalliri i Mirësisë” realizuan aksionin humanitar

1,025

Komuna e Çairit dhe Shoqata Humanitare “Kalliri i Mirësisë” realizuan aksionin humanitar të rradhës duke shpërndarë pako ushqimore për rreth 200 familje.

Qoftë çdo ditë e jetës sonë mundësi për të sjellë lumturi në vatrat familjare të skamnorëve

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë