Komuna e Çairit me aksion të sërishëm për lirimin e hapësirave publike

125

Në kuadër të aksioneve për lirimin e hapësirave publike Inspektorati i Komunës së Çairit po vazhdon punën në terren dhe si pasojë e kësaj sot është liruar hapësira publike në rr. Xhon Kenedi.

Njëherit Komuna e Çairit informon qytetarët e saj se në vazhdimësi dhe kontinuitet do të monitoroj gjendjen në terren për lirimin e trotuareve, shtigjeve, parkingjeve publike dhe hapësirave të gjelbra.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë