Komuna e Çairit rreshtohet në përkrahje të Turneut Memorial në hendboll “Arsim Idrizi”

295

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti në takim njeriun që gjithë jetën e tij ia kushtoi hendbollit, trajnerin e mirënjohur të K.H. “Rinia” z. Muhamed Ismaili.

Përmes Turneut Memorial me 25-26 Janar në palestrën sportive të SH.F. “7 Marsi”, K.H. “Rinia” dhe Komuna e Çairit do të përkujtojnë hendbollistin Arsim Idrizi që vitin e kaluar humbi jetën pas një sëmundje të rëndë.

Arsimi gjithmonë në zemrat tona!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë