Komuna e Çairit solidarizohet me familjarët e shtëpive të djegura në lagjen Seravë

367

Në seancën e 29-të të Këshillit të Komunës së Çairit, u miratua njëzëri nga të gjithë këshilltarët propozimi për ndihmën finansiare për familjarët e dy shtëpive të djegura në lagjen Seravë.

Poashtu, Komuna e Çairit po ndërmjetëson që të sigurojë edhe donatorë tjerë dhe apelon deri tek të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë për të rindërtuar shtëpitë para se të fillojë periudha e dimrit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë