Kreu i Komunës së Çairit mirëpriti sot klubin e minifutbollit “Juventus Serava”

262

Vazhdojmë të ndjekim në çdo hap sukseset e sportistëve tanë dhe të përkrahim në maksimum punën e klubeve sportive të Çairit. Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti sot klubin e minifutbollit “Juventus Serava” me trofeun e kompeticionit garues të Kupës së Maqedonisë.

Me këtë rast ai u shpreh se është ndjenjë e jashtëzakonshme të shohësh entuziazmin, pasionin e tyre për sportin dhe dëshirën e flaktë për të bërë krenar çdo qytetar të Çairit.

Kreu i Çairit përgëzoi lojtarët dhe udhëheqësinë e klubit duke ju uruar suksese të shumta dhe përkrahje të parezervë në rrugën e suksesit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë