Kryetari Ganiu bashkë me kolegët e BNJVL-së në konferencën e GIZ në Stamboll

7

Në organizim të BNJVL-së dhe së bashku me disa nga kolegët kryetarë komunash nga Maqedonia e Veriut dhe rajoni, kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, po merr pjesë në konferencën e GIZ-it në Stamboll të Turqisë.
Në fokus është shkëmbimi i përvojave në zbatimin e projekteve të financuara nga BE-ja, praktikat e reja dhe pritshmëritë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë