Kryetari i Çairit, Visar Ganiu, vazhdon me realizimin e premtimeve

151

Kreu i Komunës së Çairit në shoqëri të zëvendës Kryeministrit të Republikës së Maqedonisë z.Bujar Osmani, inspektuan asfaltimin e rrugës në lagjen e Gazi Babës, ku përfundimi i punimeve në këtë rrugë është edhe një tjetër premtim i mbajtur.

Komuna e Çairit do të vazhdojë me këtë dinamikë të investojë edhe në rrugët e tjera, për t’u siguruar që e gjithë Komuna e Çairit të ketë infrastrukturën e nevojshme rrugore dhe të njëjtën cilësi, si në rrugët kryesore ashtu edhe në rrugët dytësore.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë