Kryetari i Komunës së Çairit – mbledhje koordinative me drejtorët e shkollave fillore dhe kopshteve për fëmijë

151

Në prag të fillimit të vitit të ri shkollor 2018/2019, Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu realizoi mbledhje koordinative me drejtorët e shkollave fillore dhe kopshteve për fëmijë të Komunës së Çairit për të shqyrtuar gatishmërinë e tyre organizative për fillimin dhe rrjedhën sa më cilësore të procesit edukativo – arsimor.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë