Kryetari Visar Ganiu mirëpriti boksierët e KB “Çair”

44

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu mirëpriti me kënaqësi boksierët e Klubit të Boksit “Çair” dhe udhëheqësinë e klubit të kryesuar nga z. Faton Salihu, për ti përgëzuar për suksesin e arritur pas shpalljes kampion shtetëror në garën ekipore të Kampionatit Shtetëror të Boksit.

Në vazhdimësi përkrahim potencialin sportiv të të rinjve tanë në të gjitha klubet sportive duke stimuluar sukseset e tyre. Sukseset e sportistëve tanë janë krenaria jonë dhe bashkë duhet të kontribuojmë për arritjen e tyre. – ishin fjalët e kryetarit Ganiu gjatë këtij takimi.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë