Korsi të rregulluara dhe zona të reja parkimi për qytetarët e rrugës Metodija Mitevski nr. 9

201

Fundjavën produktive të punës Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu e vazhdoi edhe vëzhgimin e procesit të punës për rregullimin e korsive për qarkullimin e qytetarëve dhe krijimin e zonave të reja të parkimit për banorët e rrugës Metodija Mitevski nr. 9 në lagjen Fushë Topanë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë