Manifestimi Hixhri 1444 – “Rruga e diturisë shpie drejtë ardhmërisë së sigurtë”

19
Manifestimi Hixhri 1444 në organizim të Forumit Rinor Islam, ku u dekoruan nxënësit dhe studentët e dalluar të vitit.
“Edhe sonte padyshim u promovua rruga e vetme e cila na shpie drejt ardhmërisë së sigurtë dhe plot suksese-rruga e diturisë”, është shprehur kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë