Ganiu: Gjithnjë në mbështetje të artit dhe kulturës së mirëfilltë

12
Një spektakël i vërtetë i “Tre tenorëve” -Mustafa Imeri dhe Jetmir Rexhepi nga Maqedonia e Veriut dhe Liridon Sadriu nga Kosova bashkë me OXYGEN BAND.
“Zërat e mahnitshëm të artistëve shqiptarë na i sollën “Kënget e shpirtit”, këngë të cilët doemos duhet t’ua përcjellim edhe gjeneratave më të reja si thesar kulturor e shpirtëror.
Vazhdojmë të jemi si gjithnjë në mbështetje të promovimit të artit dhe kulturës së mirëfilltë shqiptare”, ka deklaruar në koncertin “Tre tenorët, kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu .

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë