Mbjellen fidane dhe lule të reja në parkun e Çairit

603

Stina e pranverës është koha e lulëzimit të së bukurës

Komuna e Çairit bashkë me kryetarin e Qytetit të Shkupit Petre Shilegov dhe Drejtorin e Ndërmarrjes Publike “Parqet dhe gjelbërimet” Ardijan Muça po përkujdesen që të kemi një Çair më të gjelbërt me mbjelljen e fidaneve dhe luleve të reja në parkun e Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë