Mirëmbahet rregullisht ndiçimi publik në rrugët e Çairit

182

Ekipi për mirëmbajtjen e ndriçimit publik ?në aksion të vazhdueshëm pune.

U riparuan defektet në këto rrugë: 
– rr. Maksut Sadik
– rr. Pere Toshev
– rr. Vukovarska
– rruga kryesore në lagjen Tophanë.

Vëzhgohet për çdo ditë gjendja faktike e ndriçimit dhe intervenohet në kohë për rrugë çdoherë të ndriçuara dhe të sigurta për të gjithë qytetarët.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë