Në Komunën e Çairit vendosëm edhe një zonë fitnesi

112

Ditën e sotme ekipet tona të punës kanë vendosur edhe një zonë fitnesi në territorin e Komunës së Çairit. Kjo zonë rekreimi gjendet në lagjen Fushë Tophanë.

Do të vazhdojmë të vendosim pajisje fitnesi dhe të krijojmë zona të tilla rekreimi edhe në lagje të tjera të Komunës që duam.

Aktiviteti fizik është garanci për jetë të shëndetshme dhe ditë plotë energji.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë