NJ O F T I M

212

Ju njoftojmë se me rastin e organizimit të minimaratonit në Çair nën moton “Të vrapojmë për shn’et” e cila do të mbahet me datë 05.05.2018 (e shtunë) prej orës 11:00 deri në ora 15:00, kërkojmë që automjetet në rrugën “Kemal Sejfullah” të mos parkohen në lentën e fundit të bulevardit nga të dyja anët e rrugës.

VËREJTJE: Ju rikujtojmë se nëse automjeti juaj është i parkuar në kohën dhe lokacionin e sipërpërmendur i njëjti do të largohet nga ana e shërbimit – merimangë dhe pronarët e automjeteve do të ballafaqohen me ndëshkimet ligjore në pajtueshmëri me ligjin.

Me respekt,
Shërbimi për informim i Komunës së Çairit

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë