NJ O F T I M

77

Komisioni për marrëdhënie ndëretnike i Komunës së Çairit do të kontribuojë në mënyrë aktive për zgjidhjen e problemeve dhe nevojave të përfaqësuesve të bashkësive etnike në komunën tonë.

Për një komunikim më transparent dhe më të mirë, çdo të hëne të parë të muajit, nga ora 13:00 deri në orën 15:00 në hapësirat e komunës anëtarët e Komisionit do të organizojnë Ditë të Hapura me qytetarët.

Anëtarët e Komisionit për marrëdhënie ndëretnike në Komunën e Çairit janë:

• Tanner Hadxhimustafa
• Selma Rizvanovich-Mandal
• Azad Memedov
• Nimetula Qazimi
• Ljubomir Bozhinovski

Ju mirëpresim!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë