Nxënësit e Sh.F. “Ismail Qemali” sollën dhurata unikate me rastin e Festës së Vitit të Ri

28
Nxënës të Shkollës fillore “Ismail Qemali” na erdhën për vizitë në Komunën e Çairit dhe na sollën dhurata unikate, që i kishin punuar vet me rastin e Festës së Vitit të Ri.
Një reflektim i shkëlqyeshëm se si nga mosha më e re, fëmijët dëshmojnë që me përkushtim dhe angazhim bashkë me stafin shkollor, mund të krijojnë edhe vepra unikate artistike.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë