Nxënësit e Sh.F. “Ismail Qemali” takojnë kryetarin Visar Ganiu

13
Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu në zyrën e vet sot ka mirëpritur nxënës të Shkollës “Ismail Qemali”.
“Me kënaqësinë më të madhe prita në zyrën time dhe debatova me nxënës të Shkollës Fillore Komunale “Ismail Qemali”, klasa IV-2. Fëmijët janë pasuria jonë më e madhe, janë drita e syve tanë, janë vet ardhmëria e tërë shoqërisë”, ka thënë me kë rast Ganiu.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë