Kryetari Ganiu dhe Rektori i UNT Zeqiri vëzhguan punimet e objektit të ri universitar

65
“Shtëpia” e Universitetit Nënë Tereza po merr formën e vet të vërtetë.
Sot kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu bashkë me rektorin e UNT-së, Izet Zeqiri, profesorë dhe studentë ndoqën nga afër punimet që kanë filluar lidhur ne ndërtimin e Kampusit universitar të UNT-së te Kazerma “Ilinden”.
“Siç sqaroi edhe rektori Zeqiri, kampusi universitar do të jetë me të gjitha kushtet më moderne për studim në të gjitha drejtimet që ofron Universiteti Nënë Tereza”, ka deklaruar me këtë rast kreu i Çairit, Visar Ganiu.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë