Pastrim, larje dhe dezinfektim të Sheshit Skënderbeu

32

Shërbimet e Komunës së Çairit realizuan procesin e pastrimit, dezinfektimit dhe larjes së çdo rrugice në pjesën e dyqaneve në Sheshin Skënderbeu, duke mos harruar as pjesën e sipërme të sheshit.

Aktivitetin e sotëm e realizuan bashkë me ekipet e NP “Higjiena Komunale”, ndërsa u përdorën mes tjerash edhe makina speciale.

Vetëm kur kemi mjedis të pastërt do të jemi të shëndetshëm, andaj edhe aksionet e tilla nuk do t’i ndalojmë as në të ardhmen.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë