Përfundojnë punimet për rindërtimin e trotuarit në rrugën “Vukovarska”

50

Me rindërtimin e plotë të këtij trotuari në rrugën “Vukovarska” me pllaka bekatoni nga të dyja anët, ne në fakt e shndërruam këtë pjesë në një rrugë më të bukur, më të sigurtë dhe më funksionale për automjetet dhe këmbësorët.

Me rregullimin edhe të ndriçimit publik, kjo pjesë e Komunës do të fiton pamjen e merituar!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë