Po fillojmë me përgatitjet e para për realizimin e projektit të efikasitetit energjetik

58

Po fillojmë me përgatitjet e para për realizimin e projektit të efikasitetit energjetik.

Për këtë qëllim, Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu realizoi takim koordinues me përfaqësues të këshillave banesor për të shqyrtuar procedurat dhe dokumentacionet e nevojshme, si dhe për të diskutuar rreth konsolidimit të të gjitha këshillave si predispozitë për realizimin e këtij projekti.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë