Proekti Të pastër dhe të shëndetshëm

62

Të dashur bashkëqytetarë,ne dëshirojmë tju inforjmë se aktivitetet në kuadër të proektit Të pastër dhe
të shëndetshëm janë ende në vazhdim.Fëmijët në çerdhet janë duke u edukuar,dhe shpresojmë se edhe
ju sëbashku me ta e luani aplikacionin mobil që u bë me qëllim që të mësojmë se si të kujdesemi për
mjedisin tonë jetësor.
Gjithashtu,dëshirojmë të theksojmë që jemi krenarë që jemi pjesë e këtij proekti,implementimi i të cilit
filloi pikërisht nga Komuna e Çairit dhe është një nga proektet vepruese të finansuara nga ana e Civika
Mobilitas.

Shkarko PDF

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë