Секретар на Општина Чаир:

Фарук Невзади

емаил: faruk@cair.gov.mk

тел: 022603002

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитајте повеќе