Shënimi i Ditës Ndërkombëtare të Ekologjisë

11
Dita e Ekologjisë në Komunën e Çairit u shënua me një varg aktivitetesh nga fëmijët e të gjithë shkollave tona.
Gjithmonë synojmë ruajtjen e natyrës dhe edukimin e fëmijëve tanë nga mosha më e hershme se mjedis i pastër nënkupton jetë e shëndetshme.
Fëmijët bashkë me mësuesit dhe edukatorët edhe sot dëshmuan se natyra mund të ruhet në secilën mënyrë të mundshme.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë