Takim i kryetarit Visar Ganiu me kryetarin e sapozgjedhur të OH “Kalliri i Mirësisë” z. Nexhat Lika

325
Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti në takim kryetarin e sapozgjedhur të OH “Kalliri i Mirësisë” z. Nexhat Lika dhe sekretarin gjeneral të kësaj organizate z. Abedin Arifi.
Me këtë rast, ai përgëzoi kryetarin e ri dhe stafin e tij duke ju uruar shumë shëndet dhe suksese në veprimtarinë humanitare në të cilën padyshim se Komunën e Çairit do ta kenë bashkëpunëtor dhe përkrahës të fuqishëm.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë