Takim pune i kryetarit Visar Ganiu me z. Gzim Hajdinaga, drejtor i Organizatës Turistike të Ulqinit

102
Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti në takim z. Gzim Hajdinaga aktualisht drejtor i Organizatës Turistike të Ulqinit, ish ministër i pakicave kombëtare në Qeverinë e Malit të Zi dhe ish kryetar i Komunës së Ulqinit.
Mesazhet e tij që të vizitohet dhe mos harrohet Ulqini jehuan sot fuqishëm edhe në mediat e vendit tonë, përmes së cilave iu drejtua qytetarëve duke prezantuar kapacitetet turistike të këtij vendi të mrrekullueshëm me veçoritë unike të mikëpritjes dhe peisazhet mahnitëse natyrore që ofron.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë