Turneu i pestë memorial i mundjes – Mentaz Alajbegu

422

Sot në palestrën e sportit të gjimnazit Zef Lush Marku u mbajt turneu i pestë përkujtimor i organizuar nga Klubi i Mundjes “Liria” për nder të mjeshtrit të këtij sporti, Mentaz Alajbegu.

Në këtë eveniment morën pjesë sportistë të kategorive të ndryshme nga Maqedonia dhe Kosova ku u panë ndeshje të një niveli të mirë nga të gjithë sportistët pjesëmarrës dhe në fund të tij u dhanë çmime për ekipet dhe individët më të mirë të kësaj ngjarjeje sportive.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë