Universiteti “Nënë Tereza” – Shkup ndau mirënjohje Komunës së Çairit

338

Me rastin e mbarimit të vitit kalendarik, Universiteti “Nënë Tereza” – Shkup sot organizoi ceremoni solemne, me ç’rast Rektori i Universitetit “Nënë Tereza” – Shkup, Prof.Dr Aziz Pollozhani i ndau Mirënjohje Kryetarit z.Visar Ganiu për kontributin që Komuna e Çairit e ka dhënë ndaj arsimit në gjuhën shqipe në Republikën e Maqedonisë në përgjithësi dhe në veçanti për përkrahjen në procesin e konstituimit të këtij institucioni të arsimit sipëror.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë