Urime Fitër Bajramin

165

Komuna e Çairit dhe Kryetari i Komunës, prof. Visar Ganiu, gjithë besimtarëve musliman ju uron festën e Fitër Bajramit dhe agjërim të pranuar.

 

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë