Urimi i kryetarit Ganiu për festën e 1 Majit

113
1 Maji Dita Ndërkombëtare e Punës ose Festa e Punëtorëve, është një festë e cila synon të kujtojë angazhimin e lëvizjeve sindikale dhe vështrimin ekonomik-social të punëtorëve.
Në vizionin tonë për një shoqëri të barabartë për të gjithë, përpjekja jonë duhet vazhduar drejtë pagës së denjë dhe pushimin e merituar për çdo punëtor, sepse janë pjesë integrale e parimeve të lirisë dhe demokracisë!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë