Vazhdojmë asfaltimin në rrugën “Dervish Cara”

72
Ekipet tona të punës edhe sot në terren dhe po vazhdojnë asfaltimin e rrugës “Dervish Cara”(Ish-Dizhon 21) me sipërfaqe prej 210m2.
Për Komunën tonë të zemrës Çairin.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë