Vazhdojmë me rikonstruimin dhe sanimin rrugëve me asfalt në lagjen e Gazi Babës

322

Me dinamikën e përcaktuar nga Sektori i urbanizmit kemi filluar edhe me procesin e nevojshëm të rikonstrumit të rrugëve me asfalt dhe sanimin e gropave në lagjen e Gazi Babës respektivisht në rrugët “Ordan Çopella” dhe “Mendeleeva”.

Sëbashku me z. Besnik Ajeti – Këshilltar në Qytetin e Shkupit, Kryetari i Komunës së Çairit z. Visar Ganiu ishin në teren për të parë nga afër punimet për rehabilitimin dhe asfaltimin e këtyre rrugëve.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë