Vazhdojnë aksionet e pastrimit në tërë teritorin e Komunës së Çairit

45

Respekto dhe vlerëso mundin e punëtorit të sinqertë! Ndihmoje dhe mos ia vështirëso misionin për ambient më të pastër!

Aksionet e pastrimit të territorit të komunës sonë janë rutinë e përditshme e punëtorëve sezonal. Edhe sot pa aspak ngurrim ata ndodheshin duke kryer punën e tyre në rr. “Ferid Murad”, “Krste Asenov”, “Emin Duraku”, “Arhiepiskop Dositej” dhe lagjen Fushë Topanë. Për hir të djersës së tyre, le të kontribuojmë të gjithë për ambient të pastër e të shëndoshë jetësor në vendin ku jetojmë!

I nderuar qytetar i Komunës së Çairit, para se të hudhësh bërllogun në rrugë, aty ku nuk e ka vendin, kujto mundin e këtyre punëtorëve që po japin maksimumin për të ngritur nivelin e pastërtisë publike. Vetëm bashkë do ta bëjmë Çairin tonë më të pastër!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë