Vazhdojnë me intensitet të lartë punimet për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Çair

103

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu dhe drejtori i Ndërmarrjes publike “Rrugët dhe rrugicat” Senad Smailoviç vëzhgojnë në terren finalizimin e procesit të asfaltimit dhe sinjalizimit në rrugën “Hristijan Todorovski Karposh”.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë