Komuna e Çairit organizon turneun garues sportiv me shkollat fillore të territorit të saj

133

Në kuadër të aktiviteteve për shënimin e “Javës së Komunës”, Komuna e Çairit organizon turneun në futboll të vogël dhe basketboll për shkollat fillore të territorit të saj.
Turneu në fjalë do të fillojë me datë 16.04.2018 (E Hënë) në ora 10:00 dhe do të përfundojë me datë 19.04.2018 (E Enjte). Programi garues do të realizohet në palestrën sportive të Shkollës Fillore “7 Marsi”.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë