Vendosen dy toalete mobil në parkun e Çairit

144

Me kërkesë të qytetarëve që shfrytëzojnë kohën e lirë për pushim dhe zbavitje në parkun e Çairit, sot në atë lokacion Komuna e Çairit ka vendosur dy toalete mobil, ndërsa po bëhen plane edhe për shtimin e numrit të tyre në lokacione tjera, varësisht prej nevojës.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë