1 Maji – Dita e punëѕ

53
Ju punëtorë jeni forca e shoqërisë, jeni e djeshmja, e sotmja dhe e ardhmja e zhvillimit ekonomik dhe shoqëror. Djersa, mundi juaj dhe kontibuti juaj gjatë dekadave kërkojnë respekt pafund.
Ne do të vazhdojmë të mbrojmë të drejtat tuaja, të angazhohemi për kushte sa më të mira, avancim dhe mundësi të barabarta për secilin punëtor veç e veç.
Duke u zotuar për mbështetje maksimale ju urojmë 1 Majin – Ditën Ndërkombëtare të Punës.
Visar Ganiu, kryetar i Komunës së Çairit

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë