Komuna e Çairit ndanë mirënjohje për organizatat dhe individët humanitar

35
Sekretari i Komunës së Çairit, Faruk Nevzadi sot u ndau mirënjohje organizatave humanitare “El Hilal”, “OKH Merhamet”, “Kalliri i Mirësisë”, “LEGIS”, “NUN”, sikurse edhe z.Kemal Shkrijelj, për angazhimin në fushën e ndihmës sociale të personave në nevojë.
Me këtë rast Nevzadi theksoi se të qenurit human dhe zgjatja e dorës ndaj skamnorëve, është akt për të cilin duhet të shprehim mirënjohje si shoqëri.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë