Vendime pune për 18 punonjëse të Kopshtit për fëmijë “Fidani”, të Komunës së Çairit

21
“Sot ua ndamë vendimet e punës 18 punonjëseve të Kopshtit për fëmijë “Fidani”.
Kjo dëshmon që kemi qenë dhe do të vazhdojmë të jemi krah nevojave të edukatorëve dhe personelit teknik të kopshteve, krah prindërve dhe femijëve.
Kur kemi kuadër që ndjek trendin bashkëkohor të reformimit të edukimit nga mosha më e re pra nga vegjëlia, fëmijët tanë janë në hap me kohën, e ardhmëria jonë është më e sigurt dhe gjithsesi vizioni ynë për të nesërmen është i qartë”, ka deklaruar kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë