Administratorët e Komunës së Çairit dhe punonjësit e policisë në trajnim të përbashkët

129

Në ambientet e Komunës së Çairit u realizua trajnimi për rritjen e kapaciteteve të qeverisjes lokale dhe përfaqësuesve të policisë lokale si aktivitet i planit aksional lokal për parandalimin e ekstremizmit të dhunshëm.

Në këtë punëtori interaktive administratorët e Komunës së Çairit dhe punonjësit e policisë së vendit filluan kapitull të ri të bashkëpunimit për efikasitet më të madh veprues në dobi të qytetarëve.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë