Aksion humanitar i Komunës së Çairit dhe kompanisë së mirënjohur Comodita Home

107
Është për tu përshëndetur dhe meriton mirënjohje gatishmëria humanitare e atyre që shtrijnë dorën e ndihmës ndaj qytetarëve në nevojë, veçanërisht në këtë periudhë të përballjes me pasojat negative socio-ekonomike që po i shkakton pandemia e virusit Covid 19.
Kësaj rradhe ishte kompania e mirënjohur Comodita Home ajo që për rastet e rënda sociale dhuroi 30 dyshekë, me të cilët sëbashku menaxhuam procesin e shpërndarjes së kësaj ndihme të rëndësishme humanitare. Kreu i Çairit Visar Ganiu shprehu faleminderimin e tij për gjestin human të kompanisë! Të qëndrojmë bashkë në këto momente të vështira gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar aty ku ka nevojë!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë